Bliskie spotkania…

czwartek, 24 Czerwiec 2010

35 stopnia!
W dniu tej sesji plenerowej, powietrze osiągało rekordowe temperatury.
W informacjach radiowych i telewizyjnych spekulowano na temat przyczyn tych upałów.
Niestety żadne z nich nie były prawdziwe.
Prawda jest taka, że w tym właśnie czasie spotkały się ze sobą dwa żywioły: Ania i Michał. Fakt ten miał swoje odzwierciedlenie na słupkach rtęciowych za oknem, ale i przed naszym obiektywem.
Działo się tyle, że trudno byłoby to opisać słowami…
PATRZCIE!

6 komentarzy do “Bliskie spotkania…”

 1. Iwona pisze:

  Usunełyśmy z wpisu kilka fotografii, które wzbudziły nieoczekiwanie duże kontrowersje, zrobiłysmy to pomimo tego, iż uważamy, że są to dobre fotografie, które wykonane były na zyczenie Pary Młodej…

 2. Domin pisze:

  szkoda, nie zdążyłem zobaczyć ;)

 3. Para Mloda pisze:

  coz…najbardziej przykre, ze oburzeni byli „profesjonalni” fotografowie…Moge powiedziec tyle…gratuluje im otwartego spojrzenia, swiezosci i wychodzenia poza pewne standardy…;)A pozostalym Parom Mlodym wspolczuje jesli na takowych trafili…my mielismy duuuuuzo wiecej szczescia majac Was i nie zamienilismy chocby jednego ujecia:) Dziekujemy!

 4. Para Mloda pisze:

  Coz….zasciankowe podejscie paru rodakow mnie nie dziwi, zyjemy w kraju jakim zyjemy natomiast reakcja profesjonalnych fotografow? Gratuluje im swiezosci, otwartego spojrzenia i checi wyjscia poza pewne oklepany standardy…Szkoda mi tak naprawde innych mlodych par, ktore – nie daj Boze – na takich wlasnie „znawcow” trafily….My mielismy duuuuzo wiecej szczescia i nie zamienilibysmy chocby jednego ujecia. Sa idealne, sa oryginalne i sa dokladnie takie o jakich marzylismy:)))Dziekujemy!:)

 5. mayaxandra pisze:

  nie zdążyłam zobaczyć wszystkiego…trzeba iść zatem do Pary Młodej :)

 6. munia pisze:

  Wzbudzilo to niezmiernie moja ciekawosc….mozna gdzies te zdejcia zobaczyc? moze od pary mlodej na maila? Co bylo w nich takiego oburzajacego? Jezeli wogole cos oburzajacego w fotografii slubnej pracowni wspomien moze byc…

Skomentuj